Svatební líčení

Svatební make-up mohu vytvořit u mě ve studiu. /pozn. dle ,,Dohody,, s klientkou v místě nevěsty.

Na první schůzce, Vám mohu udělat bezplatnou analýzu pleti a doporučím a provedeme ideální péči pro Vaši pleť. Cca 14 dnů před svatebním dnem vyzkoušíme líčení, výběr barev a styl, atd.

Nejdůležitější je pleť připravit na nalíčení tak, aby byla zdravá, optimálně hydratovaná a co možná nejperfektnější !

Ideální je začít na pleti pracovat již před svatbou., minimálně 3-4 měsíce - PRAVIDELNĚ - zhruba každé 3-4 týdny provést kosm.ošetření před termínem svatby. 

pozn.

Pokud má nevěsta například problematickou pleť, či jiné nedostatky - pro dosažení optimálního výsledku začínáme na pleti společně pracovat několik měsíců před svatbou, cca 1/2 půl roku!

Zkouška líčení se většinou dělá tak 14 dní před svatbou.

Po nalíčení doporučuji si make-up nechat na obličeji několik hodin, aby jste viděla, jak dlouho a v jaké intenzitě Vám vydrží a ve svatební den lze detaily ještě popř. doupravit, ale víceméně se ,,jede,, již tzv. naostro!

Nalíčení nevěsty ve svatební den trvá cca 1 hod. a nalíčení popř. maminky nevěsty , svatebních hostů zabere asi 30min. /každé/

Konkrétní kroky jsou vždy individuální. Mějte na paměti, že svatební přípravy mohou být pro samotnou nevěstu stresující, vyčerpávající a to vše se může odzarit na stavu a kvalitě pleti!!

DOPORUČUJI!! Vše si naplánovat s dostatečným časovým předstihem !!

Bez předem plánované kosmetické péče o pleť a bez zkoušky svatebního líčení  - nemusí být tato služba akceptována!!