S čím pracuji

Pracuji s luxusní francouzskou kosmetikou Mary Cohr

která je určená pro profesionální použití v kosmetických salonech a na Klinikách estetické chirurgie.

Esenciální přípravky francouzské kosmetiky Mary Cohr s bohatým multiaktivním složením, obohacené o přírodní esence, jsou skutečnými kúrami krásy s jedinečnými výsledky. Zn. Mary Cohr je doporučována vyškolenými specialisty ve více než 6000 kosmetických salonů po celém světě.

Tato kosmetická zn. - ošetření, zahrnuje i ,,Přístrojové ošetření - Catio Vital,,

Pracuji s německou nadstandartní kosmetikou Malu Wilz /korektivní i dekorativní kosmetické produkty/

Produkty Mary Cohr a Malu Wilz nelze získat nikde na internetu, v drogeriích, parfumeriích ani v lékárnách. Zakoupit je můžete pouze v kosmetických salonech, nebo spa, kde se značkou pracují vyškolení profesionálové, proto mohou také obsahovat vyšší koncentrace účinných látek, než je běžné u volně prodejných výrobků jiných značek.

K výrobkům získáte vždy doporučení školené kosmetičky, který produkt je momentálně pro konkrétní potřeby vaší pleti a její stav nejvhodnější. Odpadají vám tak neuvážené nákupy výrobků, které pak nesplňují vaše představy. 

Pracuji s českou bylinnou kosmetikou Ryor.  Tato česká kosmetika získala mnoho národních i mezinárodních ocenění, včetně několika prestižních označení ,,Czech Made (nejlepší český výrobek).

Epilace pomocí australskcýh krémových vosků zn. LYCON /zcela exkluzivní zákrok pro zákazníky/. Důvodem je použití nejkvalitnějších směsí speciálních přírodních pryskyřic a včelího vosku, aromatické oleje, atd. Celý systém je navržen tak, aby ošetření bylo efektivní a bezbolestné.

Ošetření za pomoci ultrazvukové sondy DEEPCODE /Německo, zn,.CASADA/

Výrobky těchto značek lze v kosmetickém salonu zakoupit, popř. objednat na ,,míru“. V nabídce je široká škála produktů  na domácí použití.

Díky exkluzivní péči si nadlouho uchováte příjemný pocit z času stráveného péčí o svoji krásu.

Produkty těchto značek neobsahují chemické látky, jako jsou  parabeny a geneticky modifikované organismy a nejsou testovány na zvířatech.

Zvu i Vás navštívit můj salon a probudit svoji přirozenou krásu.

DÁLE

- ve studiu lze zakoupit a odborně se poradit s používáním švýcarských prodůktů zn.JUST a Nahrin /bylinná kosmetika a zdravá výživa/

Na všechny uvedené zn. vlastním CERTIFIKÁTY o odborném proškolení - studio je autorizovaným salonem.