Líčení

Vždy přistupuji ke klientce individuálně s ohledem na věk, typ pleti, společenskou událost, oblečení atd… a vždy líčím klientku tak, aby vypadala nejen skvěle, ale aby se cítila spokojeně a sebevědomě, protože tak jak se člověk cítí, vyzařuje tyto své pocity i na své okolí.

Denní líčení

Denní líčení se využívá pro běžný den, tak i na příležitosti formálnější během dne. V případě, že chcete být krásně nalíčená na schůzku, do práce, na pohovor. Denní líčení je zpravidla jemnější, než večerní, či svatební líčení, nepoužívají se tak výrazné prvky make-upu.

Večerní líčení

Pro slavnostní příležitosti, např.: oslavy, do divadla, na galavečer, večírek. Večerní líčení je výraznějším podtržením ženské krásy. Večerní líčení je zpravidla silnější než to denní. Slavnostní líčení je vždy dobré sladit s oděvem a sjednotit se stylingem vlasů.

Svatební líčení

Specifickým druhem líčení je to svatební. Bývá většinou jemné, ale i přes to s výrazným prvkem a především musí vydržet celý den. Pro svatební líčení se doporučuje minimálně jedna zkouška předem.