S čím pracuji

Pracuji s luxusní francouzskou kosmetikou Mary Cohr

která je určená pro profesionální použití v kosmetických salonech a na klinikách estetické chirurgie.

Esenciální přípravky francouzské kosmetiky Mary Cohr s bohatým multiaktivním složením, obohacené o přírodní esence, jsou skutečnými kúrami krásy s jedinečnými výsledky.

Péče zn. Mary Cohr,

je doporučována vyškolenými specialisty ve více než 6000 kosmetických salonů po celém světě a je používána na Klinikách estetické chirurgie.

Tato kosmetická zn. - ošetření, zahrnuje i ,,Přístrojové ošetření - Catio Vital,,

Pracuji s německou nadstandartní kosmetikou Malu Wilz /korektivní i dekorativní kosmetické produkty/

Pracuji s českou bylinnou kosmetikou Ryor.  Tato česká kosmetika získala mnoho národních i mezinárodních ocenění, včetně několika prestižních označení ,,Czech Made (nejlepší český výrobek).

NOVĚ!

- epilace pomocí australskcýh krémových vosků zn. LYCON /zcela exkluzivní zákrok pro zákazníky/. Důvodem je použití nejkvalitnějších směsí speciálních přírodních pryskyřic a včelího vosku, aromatické oleje, atd. Celý systém je navržen tak, aby ošetření bylo efektivní a bezbolestné.

NOVĚ!

- ošetření za pomoci ultrazvukové sondy DEEPCODE /Německo, zn,.CASADA/

V tomto regionu jsem jediný kosmetický salon, který s výše uvedenými kosmetickými značkami pracuje v profesionální péči.

Na všechny tři výše uvedené zn. vlastním CERTIFIKÁTY o odborném proškolení.

Výrobky těchto značek lze v kosmetickém salonu zakoupit, popř. objednat na ,,míru“. V nabídce je široká škála produktů  na domácí použití.

Díky exkluzivní péči si nadlouho uchováte příjemný pocit z času stráveného péčí o svoji krásu.

Produkty těchto značek neobsahují chemické látky, jako jsou  parabeny a geneticky modifikované organismy a nejsou testovány na zvířatech.

Zvu i Vás navštívit můj salon a probudit svoji přirozenou krásu.

DÁLE

- ve studiu lze zakoupit a odborně se poradit s používáním švýcarských prodůktů zn.JUST a Nahrin /bylinná kosmetika a zdravá výživa/